Vyladěný (naladěný) tým - teambuilding pro sborovny

„Nejvzácnějším zdrojem není ropa, kovy, čistý vzduch, kapitál, práce nebo technologie. Je jím naše ochota si naslouchat, učit se od sebe navzájem a pravdu hledat, nikoli ji prostě mít.“

— Donella Meadowsová

Jednodenní 8-hodinový kurz propojuje teorii se zážitkovou pedagogikou a je zaměřený na to, aby školám ukázal, jak je důležité pečovat o tým a také prakticky ukazuje techniky, metody, aktivity, které jsou důležité pro stmelování týmu.

Dobře postavený teambuilding  je vhodné použít jako start pro nový tým, při výrazné personální obměně v týmu, nebo pro udržování  efektivního a zdravého týmu. Dále také jako restart po zátěžovém období, krizích například doba po covidu atd…

Teambuilding ve své absolutní většině vychází ze zážitkové  a konstruktivistické pedagogiky. Účastníci prochází  mnoha aktivitami a modelovými situacemi, které jsou postaveny především „zážitkově“.

Hlavním významem teambuildingu je navázání osobního vztahu nebo spolupráce. Jinými slovy můžeme říct, že jeho cílem je stmelit pracovníky dohromady, aby ve firmě dokázali fungovat jako skutečný tým.

Tento tým by měl mezi sebou komunikovat, naslouchat a společně řešit nejrůznější situace i vzniklé problémy. Dále by se tito lidé měli také naučit spolupracovat, lépe zvládat krizové situace, rozvíjet jejich kreativitu a komunikační schopnosti atd. Teambuilding je hlavně o tom, aby se skupina lidí naučila pracovat jako tým efektivněji a produktivněji, aniž by jim chyběla dobrá nálada, legrace a celkově pozitivní atmosféra.

Kurz je určen pro učitele MŠ, ZŠ a SŠ, není nutné absolvovat žádný kurz Akademie.

Přesný termín je stanoven dle dohody.

Konkrétní škola nebo AKADEMIE Libchavy.

dle cenové nabídky

Mgr. Pavel Fiala, Mgr. Jitka Kořínková

Mám zájem o kurz

V případě, že máte zájem o tento seminář pro vaši sborovnu, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář. Rádi vám zašleme další informace.

AKADEMIE_LIBCHAVY_print14.jpg